Zbory ChWZ:

 

1. Barlinek, ul. Tunelowa 6, 74-320 Barlinek, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, środa - godz. 18:00, piątek - godz. 18:00, przełożony zboru: brat Arkadiusz Wawrzyniak


2. Bystrzyca Kłodzka (zbór romski),
ul. Okrzei 20, 57-500 Bystrzyca Kłodzka, zgromadzenia: niedziela - godz. 11:00, pon.-sob. - go
dz. 17:00przełożony zboru: brat Andrzej Walawski



3. Czechowice-Dziedzice,
ul. Dworcowa, 43-502 Czechowice-Dziedzice (budynek dworca PKP, wejście od strony torów), zgromadzenia: niedziela - godz. 9:30, środa - godz. 17:30
, przełożony zboru: brat Jarosław Wilczek



4. Gdańsk, ul. Synów Pułku 55, 80-298 Gdańsk, zgromadzenia: niedziela - godz. 11:00, czwartek - godz. 18:00, piątek - godz. 18:00 (młodz.), przełożony zboru: brat Arkadiusz Borejszo


5. Gliwice, ul. Staromiejska 4B, 44-109 Gliwice, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, środa - godz. 18:00
, przełożony zboru: brat Wiesław Świderski


6. Gołdap, ul. Partyzantów 18A, 19-500 Gołdap, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, środa - godz. 18:00, piątek - godz. 18:00
, przełożony zboru: brat Jacek Romanowski


7. Grabówka, ul. Białostocka 44, 15-523 Białystok, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, wtorek - godz. 18:00, piątek - godz. 18:00
, przełożony zboru: brat Siergiej Zazulka


8. Kędzierzyn-Koźle, Aleja Jana Pawła 2/3, 47-220 Kędzierzyn-Koźle (wejście od podwórza obok rampy), zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, czwartek - godz. 16:30
, przełożony zboru: brat Grzegorz Ostrowski


9. Kętrzyn, ul. Zjazdowa 9, 11-400 Kętrzyn (była synagoga), zgromadzenia: niedziela - godz. 11:30, środa - godz. 18:00
przełożony zboru: brat Mirosław Kruba


10. Kłodzko, ul. Rodzinna 73-75, 57-300 Kłodzko, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, wtorek - godz. 18:00 (modl.), czwartek - godz. 18:00
, przełożony zboru: brat Krzysztof Kwiecień


11. Kostrzyn, ul. Żeglarska 54, 66-470 Kostrzyn, zgromadzenia: niedziela - godz. 11:00, wtorek - godz. 18:00 (modl.), czwartek - godz. 18:00, piątek - godz. 18:00 (młodz.)
, przełożony zboru: brat Marek Kalata


12. Legnica, ul. Sudecka 3, 59-220 Legnica, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00 i 18:00, poniedziałek - godz. 19:00, czwartek - godz. 18:00, piątek - godz. 18:00
, przełożony zboru: brat Roman Jawdyk


13. Leszno, ul. Raczyńskiego 8, 64-100 Leszno, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, środa - godz. 19:00
, przełożony zboru: brat Henryk Mróz


14. Lubin, ul. Budowniczych LGOM 10, 59-300 Lubin, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00 i 18:00, wtorek - godz. 18:00, czwartek - godz. 18:00 (modl.), piątek - godz. 18:30 (młodz.)
, przełożony zboru: brat Wiesław Janik


15. Lubsko, ul. Budowlanych 2, 66-300 Lubsko, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00 i 18:00, czwartek - godz. 18:00, piątek - godz. 18:00 (młodz.)
, przełożony zboru: brat Mariusz Sawron


16. Łódź, ul. Abramowskiego 25, 90-355 Łódź, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, środa - godz. 18:00
, przełożony zboru: brat Leszek Bijak


17. Olsztyn, Plac Bema 2, 10-516 Olsztyn (wejście od podwórza), adres do korespondencji: ul. Mroza 32/2, 10-692 Olsztyn, zgromadzenia: niedziela - godz. 11:00, środa - godz. 17:30, piątek - godz. 18:00 (modl.), sobota - 18:00 (młodz. co 2 tyg.)
, przełożony zboru: brat Jacek Frąckowiak


18. Polkowice, ul. Kominka 18, 59-100 Polkowice, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, środa - godz. 18:00
, przełożony zboru: brat Bogdan Sokół


19. Przemków, ul. Akacjowa 7, 59-170 Przemków, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, wtorek - godz. 18:00 (modl.), czwartek - godz. 18:00
, przełożony zboru: brat Stefan Andrasz


20. Ruda Śląska, ul. Chorzowska 8, 41-709 Ruda Śląska, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, pon.-sob. - godz. 17:30
, przełożony zboru: brat Daniel Wawrzyczek


21. Świebodzin k. Tarnowa, ul. Świebodzin 120, 33-114 Rzuchowa, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, środa 19:00 (zima: 18:00), piątek - godz. 19:00 (zima: 18:00), sobota - godz. 18:00 (młodz.)
, przełożony zboru: brat Aleksander Robak


22. Trzebinia, ul. Piłsudskiego 122, 32-540 Trzebinia, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, czwartek - godz. 18:00
, przełożony zboru: brat Andrzej Nazimek


23. Wysowa, Wysowa 134, 38-316 Wysowa, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, środa - godz. 16:30
, przełożony zboru: brat Józef Poręba


24. Zabrze, ul. Sienkiewicza 30, 41-800 Zabrze, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, środa - godz. 17:30, czwartek - godz. 18:00 (modl.), sobota - godz. 17:00 (młodz.)
, przełożony zboru: brat Andrzej Poręba


25. Żory, osiedle Sikorskiego 52, 44-240 Żory (Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych), zgromadzenia: niedziela - godz. 15:00, wtorek - godz. 18:00
, przełożony zboru: brat Ryszard Arlt



Placówki ChWZ:

 

1. Jaworze - placówka zboru w Legnicy, Zębowice 36D, 59-411 Paszowice, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, środa - godz. 18:30 (modl.), piątek - godz. 18:30, przełożony placówki: brat Robert Sałek


2. Warszawa - placówka zboru w Łodzi, ul.Radziwie 7/495, Warszawa, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, środa - godz.19:30, piątek - godz. 19:30, przełożony placówki: brat Tomasz Smykowski


3. Wrocław - placówka zboru w Legnicy, zgromadzenia: niedziela - godz. 17:00, wtorek - godz. 18:00


4. Zabrze Rokitnica - placówka zboru w Zabrzu




Zbory polonijne i słowiańskie:

 

1. Niemcy - Zbór w Marktredwitz, ul. Coubertinstrasse 2, 95615 Marktredwitz, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, środa - godz. 18:30, piątek - godz. 17:00, przełożony zboru: brat Wiesław Chmielewski


2. Francja - Zbór w Tourcoing, 35 Rue du Commandant Driant, 59 200 Tourcoing, zgromadzenia: niedziela - godz. 10:00, środa - godz. 19:30 (modl.), sobota - godz. 17:00 (młodz.)
, przełożony zboru: brat Tadeusz Poręba


3. Irlandia - Zbór w Dublinie, Unit 3 Industrial Estate Ossory Road, Dublin 3, zgromadzenia: niedziela - godz. 12:00, poniedziałek - godz. 19:30, środa - godz. 19:30, piątek - godz. 19:30
, przełożony zboru: brat Ian Hamurari, przełożony grupy polskiej: brat Robert Kosmecki


4. Wielka Brytania

- Zbór w Southampton,
Meggeson Avenue, Community Centre, SO18 2FH, zgromadzenia: niedziela - godz. 11:00, przełożony zboru: brat Andrzej Alekseev

- Zbór w Londynie (Zbór Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Londynie), St. Olave Church Hall, Mark Lane, London, EC3R 7NB, zgromadzenia: niedziela - godz. 17:00

 

Copyright © 2012 Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa w Czechowicach-Dziedzicach
By: Joomla Free Templates